fbpx

Põgenemistoad

Mängust (About Game)

Põgenemistoad on üle maailma aina enam populaarsust koguvad aja veetmise võimalust pakkuvad rühmamängud. Mäng arendab osavõtjate nuputamisoskuseid ja leidlikkust keerulistes olukordades. Mängijad otsivad erinevaid vihjeid ja koode ning nende abil lahendavad vajalikke mõistatusi ja avavad lukke, mille eesmärgiks on pääseda lukustatud ruumidest välja nii kiiresti kui võimalik.

(Escape rooms are real life games for groups which are becoming more and more popular around the world. The game develops participants' thinking and open mindedness in tricky situations. Players search for clues and use said clues to solve different puzzles. The whole idea is to escape the room as quickly as possible.)

 

Lock Inn põgenemistubadest (About escape rooms)

Meie põgenemistubades on ühel rühmal aega kokku 75 minutit. Rühmad on 2-6 liikmelised. Põgenemisruumidel ei ole sisuliselt vanusepiirangut. Arvestades aga ruumide raskustaset, soovitame, et külastajad oleksid vähemalt 14-aastased ning mida kuldsemasse ikka on klient jõudnud, seda suuremad eelised on tal tänu oma teadmistele mõistatused teistest kiiremini ära lahendada.

(In our escape rooms visitors have 75 minutes to escape. We do not have a specific age limit, but keeping in mind the difficulty of our rooms we suggest that the visitors are at least 14 years of age. The older the client the more advantage does the participant have, life experience is greatly valued in our games.)

 

Grupi suurus? (About group size)

Rühmad on 2-6 liikmelised.

(Minimum group size is 2 people and maximum is 6 people.)

Maksmine?(About payment)

Maksta saab kohapeal sularahas.

(Cash payment)

Lubatud tegevused? (Allowed activities)

Põgenemistubades võib kasutada kõike, mis on juba eelnevalt toas olemas lisaks on lausa kohustuslik  kasutada oma enda mõistust.
Tubades ei tohi kasutada järgmist: mobiiltelefone, tahvelarvuteid, füüsilist jõudu ja mõnuaineid. Tubadesse ei tohi siseneda ilmsete joobe tunnustega.

(The visitors are allowed to use everything that is already present in the rooms. It is mandatory to use your own brains. Visitors are not allowed to use mobile phones, tablets, physical strength nor narcotics. Participants are not allowed to enter our rooms when they are intoxicated by some substance.)

Parkimine? (Parking)

Parkida saab  Vanemuise 65 maja vastas, ületee parklas ning ka Vanemuise tänaval.

(Parking is possible in the courtyard of Vanemuise 65, across the road from Vaksali 17a and also on Vanemuise street.)