fbpx

Põgenemistoad

Mängust

Põgenemistoad on üle maailma aina enam populaarsust koguvad aja veetmise võimalust pakkuvad rühmamängud. Mäng arendab osavõtjate nuputamisoskuseid ja leidlikkust keerulistes olukordades. Mängijad otsivad erinevaid vihjeid ja koode ning nende abil lahendavad vajalikke mõistatusi ja avavad lukke, mille eesmärgiks on pääseda lukustatud ruumidest välja nii kiiresti kui võimalik.

Lock Inn põgenemistubadest

Meie põgenemistubades on ühel rühmal aega kokku 75 minutit. Rühmad on 2-6 liikmelised. Põgenemisruumidel ei ole sisuliselt vanusepiirangut (v.a Minilevel 16+). Arvestades aga ruumide raskustaset, soovitame, et külastajad oleksid vähemalt 14-aastased ning mida kuldsemasse ikka on klient jõudnud, seda suuremad eelised on tal tänu oma teadmistele mõistatused teistest kiiremini ära lahendada.

Grupi suurus?

Rühmad on 2-6 liikmelised.

Maksmine?

Maksta saab kohapeal sularahas.

Lubatud tegevused?

Põgenemistubades võib kasutada kõike, mis on juba eelnevalt toas olemas lisaks on lausa kohustuslik  kasutada oma enda mõistust.
Tubades ei tohi kasutada järgmist: mobiiltelefone, tahvelarvuteid, füüsilist jõudu ja mõnuaineid. Tubadesse ei tohi siseneda ilmsete joobe tunnustega.

Parkimine?

Parkida saab  Vanemuise 65 maja vastas, ületee parklas ning ka Vanemuise tänaval.